Książka inna niż wszystkie

Czasem mamy dość takich książek, które opowiadają o bajkowych romansach doprowadzając zawsze do szczęśliwego happy endu i pięknego ślubu. Czasem sam ślub nie jest opisany. Jest za to nadzieja, że w niedługiej przyszłości się on odbędzie. Tak, nie można powiedzieć, że takie książki są złe. Jednak ile można je czytać? Czasem warto zrobić sobie przerywnik na coś… bardziej drapieżnego, bardziej odważnego, co sprawi, że nasze życie wywróci się do góry nogami. Tak, drogie panie nie ma się czego wstydzić, że każda z nas chce czasem przeczytać taką książkę. Jeżeli tak jest to K.N.Haner ma dla nas jedną z lepszych propozycji ostatnich czasów “Złe miejsce“.

Niespodziewane piekło

Główną bohaterką tego opowiadania jest Blair. Ta młoda i piękna kobieta w życiu nie pomyślałaby, że jej własny ojciec będzie tym, który zgotuje jej takie piekło na ziemi. Człowiek, który w czasach dzieciństwa jest zawsze pierwszym i najlepszym bohaterem córki okazał się największym dramatem, który sprawił, że córka na poważnie zaczęła myśleć o tym, że zakończyć swój żywot. Wszystko zaczęło się od tego, że Blair podpisała z ojcem kontrakt, na mocy którego miała ona pomagać mu w interesach. Dzięki temu ona sama i jej mama miały mieć zapewniony lepszy byt. Jednak Blair nigdy nie pomyślałaby, że pomoc w interesach zakończy się spaniem z jego potencjalnymi klientami. Blair musiała ofiarować swoje ciało w zamian za kontrakt, którzy mieli podpisywać klienci. Kobieta czuła, że zsuwa się w dół po wielkiej pochylni, która okazała się dla niej życiowym dramatem. Kiedy zdecydowanie wybrała już śmierć jako wolność i spokój zostaje uratowana przez Phixa i jego ochroniarza Davida.

Pociągające piekło

Zdecydowanie w takich momentach na ogół rozpoczyna się piękna historia miłosna będąca spełnieniem marzeń po długo trwającym piekle. Jednak nie tym razem. Okazuje się, że Blair trafia do jeszcze gorszego świata, gdzie Phix jest brutalnym facetem, który musi mieć według swoich reguł wszystko ułożone. Na dodatek oddany David okazuje się dziwnie zainteresowany Blair. Wydawać by się mogło, że dla swojego szefa David jest zrobić wszystko. Jednak nie wtedy, kiedy chodzi o Blair. Kobieta ma mieszane uczucia – w szczególności wtedy, kiedy słowa nie bez powodu zamieniają się w czyny. Sama nie wiem co ma z tym wszystkim zrobić. Pomiatana, często traktowana gorzej niż największe zło budzi w sobie uczucia o które w życiu by się nie podejrzewała. “Złe miejsce” K.N.Haner bardzo nas zaskoczy fundując nam niezłą przejażdżkę, dzięki której emocje na pewno długo nie opadną – nawet po tym jak odłożymy już książkę.

People obraz autorstwa freepik - www.freepik.com